Як вивчити польську мову

дізнаетеся як вивчити польську мовуМабуть, усім уже давно відомий вислів «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина». Наразі все більше зростає кількість носіїв польської мови — цьому в значній мірі сприяють інтеграційні процеси в галузі освіти. Усім охочим фахівці пропонують чимало порад, що стосуються того, як вивчити польську мову.

Перш за все, потрібно поставити собі конкретну мету, окреслити певні межі завдання. Для цього, наприклад, використайте улюблену книжку чи фільм — прочитавши/переглянувши вподобану річ іноземною мовою, ви будете почувати себе набагато впевненіше. Така методика дуже позитивно впливає на підсвідомість, оскільки конкретні завдання вирішуються мозком значно краще за абстрактні. Крім того, ви завжди зможете зафіксувати свій прогрес.

По-друге, потрібно скласти певний план начального процесу, щоб ні в якому разі не перевантажитися з самого початку — це не лише не покращить якість вивчення мови, а й може навіть викликати відразу до заняття. Не намагайтеся «з’їсти слона одним ковтком» — вивчіть спершу алфавіт, набір найбільш вживаних слів, зрозумійте основні граматичні правила побудови речень.

HashFlare

Практику розпочинайте с простеньких віршиків, анекдотів тощо — їх невеликий обсяг не дозволить втомитися. Зовсім чудово, якщо між вивченою лексикою та обраним текстом буде відповідність: вивчивши назви членів родини, розпочинайте читати невелику історію з розділу «Сім’я» — так новий матеріал швидше та якісніше засвоїться.

Поступово ускладнюйте свій рівень: додавайте більше нових слів, розширюйте коло інтересів, шукаючи цікавинки польською — загалом, не давайте собі нудьгувати! Якщо раптом виникнуть складнощі (а вони час від часу неодмінно з’являються), варто звернутися до кваліфікованого спеціаліста. Руку допомоги зважди простягнуть на ресурсі http://www.univerpl.com.ua/ru/trivae-nabir-na-kursi-polskoi-movu-po-skype.html , де, займаючись двічі на тиждень у будь-який зручний час, ви неодмінно досягнете чудових результатів.

І, нарешті, ще один надзвичайно важливий момент — мотивація. Рано чи пізно усі ми зіштовхуємося з тим, що втрачаємо запал, інтерес до певної справи, втомлюємося, не знаходимо сил, щоб подолати певні труднощі. В такі моменти завжди варто пригадати заради чого, власне, і була розпочата справа.

Часто самомотивації не вистачає — тоді на поміч прийдуть рідні та друзі, котрим неодмінно слід розповісти про нове починання. Ще ліпший варіант — знайти друзів за інтересами, тоді постійне спілкування водночас і позбавить мовного бар’єру, захистить від «капітуляції» в найвідповідальніший момент, і взагалі всіляко допоможе у тому, як вивчити польську мову.

Головне — ніколи не припиняти рух у потрібному напрямку, тоді усе вийде якнайкраще!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

11 − один =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: